ЈОШ ЈЕДНОМ… ХУМАНОСТ НА ДЕЛУ!

Као и много пута до сада, ученици и запослени  ОШ „Јован Јовановић Змај“ показали су своју хуманост и пријатељство према ученицима ШОСО „Мара Мандић“. Већ смо писали о њиховом гесту у нашој хуманитарној акцији „Сакупи ужину за дружину“, учешћу у нашим пројектима , као што је „Мала летња школа“ и многим другим активностима.

Наше пријатељство и узајамна помоћ су дугогодишњи. Тако су и овог пута „Змајевци“ показали своју хуманост кроз хуманитарну акцију „Друг другу“, у којој су уз помоћ својих координатора, Душанке Капунац, Горице Булајић и Јелице Ковачић прикупљена средства у виду конзервиране хране и средстава за хигијену. Део прикупљених средстава, као знак успешне сарадње између наших школа упућен је ученицима ШОСО „Мара Мандић“.

Ми им се захваљујемо и подржавамо у настојањима да код деце развијају вредности које остају за цео живот, а то су дух толеранције, хуманости и пријатељства.

</> http://www.zmajpancevo.edu.rs/svetski-dan-borbe-protiv-siromastva/