ОБЕЛЕЖЕНА ШКОЛСКА СЛАВА

Данас смо, резањем славског колача и пригодном приредбом, обележили школску славу. Сваке године се, 27. јануара, окупимо у част Светог Саве, утемељивача образовања и првог српског архиепископа.

Након извођења Светосавске химне од стране школског хора, присутнима се обратио директор, пожелевши им срећну славу и успешну годину. Прочитавши две своје песме, програм је отворила Нада Малек, дугогодишњи пријатељ и сарадник наше школе. Потом су се на бини смењивали ученици свих узраста из школе и дневног боравка. Ђаци су потом, по обичају, послужени житом, перецама, сокићима и слатишима. Овогодишњи домаћин је била наставница Маријана Калкан, а обавезу за наредну годину је преузела Александра Недељковић.