ЛИМАРИ НА САЈМУ АУТОМОБИЛА

Овогодишњи Сајам аутомобила је имао ту част да га посете ученици наше школе. Коначно смо били у прилици да све оне моделе које смо виђали на интернету или фотографијама, сада видимо и уживо. Мерцедеси, фијати, фолксвагени, тојоте, пежои… – човеку у глави да се заврти колико тога има. Након фотографисања поред омиљених модела, обишли смо и ништа мање занимљив део где су се могла видети стара возила, такозвани “олдтајмери”. За крај смо оставили халу где су били изложени мотоцикли. Кажу да не постоји нико ко је равнодушан на њих. Ми смо били одушевљени – највише смо уживали разгледајући двоточкаше.

Са сајма смо се вратили са пуно лепих утисака. Наредних неколико дана смо код куће и у школи препричавали како смо се провели и како је све то изгледало из нашег угла. Направили смо и много фотографија, тако да ћемо увек моћи да се присетимо ове лепе екскурзије.