ПОСЕТА НАШИХ УЧЕНИКА САЈМУ СПОРТА

У Хали спортова, 24.09.2018. године, Спортски савез Панчево у сарадњи са Савезом за школски спорт Панчева организовао је 2. Сајам спорта под слоганом “Сајам спорта у Граду спорта 201“. Ученици наше школе (5. и 6. разред) са наставницима из Тима за заштиту ученика/деце од насиља, злостављања и занемаривања посетили су Сајам спорта. Ученици су могли да виде презентацију 30 спортских дисциплина кроз демонстрацију борилачких спортова, спортова са лоптом, стрељачким вештинама, да се опробају у ронилачкој опреми, кајак-кану егронометрима и многим другим спортским дисциплинама које су примерне њиховом узрасту.

Овај спортски догађај имао је за циљ да се ученици упознају са спортским дисциплинама, да схвате важност бављења спортом у будућности, да лакше одаберу спорт који води здравијем начину живота. Између осталог ученици су се лепо забавили и дружили са децом из других школа.