ДРУЖЕЊЕ СА „ЗМАЈЕВЦИМА”

Поводом Дечје недеље, у оквиру Тима Дечји савез, на нашу велику радост, а на иницијативу учитељице Душанке Капунац, у нашој школи организовано је дружење са ученицима IV-1и IV-2 ОШ „Јован Јовановић Змај“.

Ученици и наставници луткарске секције извели су представе – „Три прасета“ и „Црвенкапа“. Након тога уследило је дружење и послужење, када су и размењени поклони. Наши драги гости донели су нам магнете и разне честитке са дивним порукама, а ми смо узвратили луткама „Маре и Јована“ са именима наших школа, као знак пријатељства, затим сликом јесени, као и цветним аранжманом.

Овим путем желимо да се захвалимо нашим драгим колегиницама текстилцима на израђеним луткама, колегиници из ликовне секције на урађеној слици, као и колегиницама цвећарске секције на цветном аранжману. Посебно хвала ученицима који су извели предсаве и која су учествовала у изради наших поклона.