ЖУРКА ВЕЛИКОГ СРЦА – МАТУРСКО ВЕЧЕ

После доста труда, учења, стечених знања и освојених награда дошла је и заслужена награда – журка коју ишчекујемо током године и којој се радујемо – матурско вече.

Матурско вече је прилика да видимо своје другове и другарице у потпуно новом издању – у свечаним хаљинама и оделима. Свесни да се завршава један диван период живота, помало смо тужни, али и весели јер ћемо вече провести заједно, уз музику, игру и песму. А другарство ћемо неговати током целог живота.

Специјално изненађење су нам приредили осмаци који су спремили кратак филм, састављен од различитих фотографија, од којих свака представља неку успомену на лепе тренутке.

Ђацима генерације, Љиљани Игњац и Мега Душку, уручени су поклони и похваљени су за велики успех током школовања.