НАШИ ПРИЈАТЕЉИ ЗМАЈЕВЦИ

Као и сваке године у оквиру Дечије недеље посетили су нас другари из ОШ „Ј. Ј. Змај“, са својом наставницом, Драганом Марковић Келемен. Циљ посете је био упознавање гостију, ученика 6. и 7. разреда, са занатима који се изучавају у нашем средњем образовању.

Једна група ученика је посетила текстилну радионицу где су вежбали ушивање дугмади и основе веза, а друга је отишла до пластеника где су са цвећарима размножавали резнице, садили и заливали цвеће. После неког времена групе су замениле места да би сви ученици били у прилици да се упознају са ова два заната.

Наши другари су дошли „наоружани“ поклонима у облику слатких пакета за наше ученике, знатижељни и пуни позитивне енергије, а отишли су пуни утисака о лепоти наше школе у којој су топло дочекани и где су научили неке практичне животне вештине.

Задовољство је било обострано и радујемо се неким новим сличним дружењима.