СПОРТ ЗА СВЕ – ИГРА БЕЗ ГРАНИЦА

Спортски савез особа са инвалидитетом Београда је позвао ученике наше школе да учествују у спортској манифестацији – Игра без граница – која се организовала поводом Међународног дана особа са инвалидитетом.

Ова манифестација је одржана у Хали „Александар Николић“ (Хала Пионир), у четвртак, 5. децембра, од 14 чaсова.

У спортској манифестацији и играма учествовало је троје ученика наше школе, у пратњи наставника Миливојевић Ивана и Илић Невене, као и родитеља. Учествовали су у презентацији више спортова, као што су: теквондо, кошарка у колицима, боћање, бадминтон, карате, јахање, пикадо, као и у играма без граница, прилагођеним за све врсте инвалидитета. У току манифестације био је представљен и културно-уметнички наступ особа са инвалидитетом.

Манифестацији су присуствовали и наши параолимпијци – освајачи медаља са највећих светских и европских такмичења.

Сви учесници су добили мајцу и медаљу.