СРЕЋАН ОСМИ МАРТ!

Већ традиционално, сваког 8. марта ученици текстилног и цвећарског смера излажу своје радове на Зеленој пијаци, у нашем граду. Ове године смо поранили, тако да су рукотворине наших ученика суграђани имали прилику да виде 6. марта. Радови су изложени на тезги, коју већ низ година уназад добијамо од ЈКП „Зеленила”, комe се овом приликом захваљујемо.

Маме, баке, тетке, и сви који су желели да некој дами улепшају овај дан, могли су да купе пригодан поклон. Шаренели су се цветни аранжмани, слике од сувог цвећа. Маштовитост веза и ученички труд могли су се приметити на столњацима, крпама, цегерима, јастучићима. Веселе боје, позитивна атмосфера ученика и наставника није остала незапажена, а ни киша ни лоше време нису успели да нас отерају.

Драге наше даме, надам се да смо вам улепшали празник. Све најлепше вам желе ученици и наставници наше школе.