ДРУЖЕЊЕ, СЛАТКИШИ И БАБЛМЕН

У уторак, 22. јуна, организовали смо спортско-рекреативни дан, дружење и послужење у дворишту наше школе поводом успешног завршетка школске 2020/2021. године.

Том приликом наши ученици су уживали у посластицама, „Барни Милк“ кексићима, Милка чоколадицама и Некст сокићима, захваљујуци нашим драгим пријатељима великог срца, фирмама – Mondelēz International и Coca-Coli Hellenic, који су и ове године несебично даровали и усрећили нашу децу. Хвала Вам!

Такође се захваљујемо Штарку на донацији сланих грицкалица, као „Ice Dream” на донацији сладоледа.

Посетио нас и Баблмен, који нас је одушевио сјајном тачком, хумором, срдачним приступом. Уживали смо у балончићима, смејали се и играли уз музичку пратњу.

На крају смо дружење завршили тако што смо певали караоке и показали како умемо да певамо.

Хвала још једном свима који су нам улепшали крај школске године!