ПРОШИРЕНИ КАПАЦИТЕТИ У „НЕВЕНУ”

Захваљујући средствима које је издвојио Град Панчево у износу од 2 милиона динара, проширени су капацитети у Дневном боравку „Невен“ за 60 квадратних метара. „Простор је намењен особама са интелектуалним потешкоћама, које ће бити распоређене у две групе, и више неће бити листе чекања“, рекла је Драгана Купрешенин, заменица градоначелника.

Купрешанин, заменица градоначелника, обишла је Дневни боравак „Невен“, који ради при школи „Мара Мандић“, где је донедавно постојао проблем са недостатком простора. Захваљујући средствима које је Град обезбедио, решен је овај проблем. „Ово је веома значајно за штићенике, али и за њихове породице“, рекао је Горан Владић, директор школе „Мара Мандић“.

У наредном периоду опремиће се нови простор у боравку „Невен“, у складу са свим стандардима који су неопходни за овакве установе, а од септембра ће у њему боравити 20 штићеника.