ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА ЗА НАШУ ДЕЦУ

Удружење „Загрљај и љубав за свако дете” из Панчева организује хуманитарну акцију посвећену деци из наше школе. Акција се зове „Срцем за Мару Мандић”.

Удружење ће прикупљати:

– Зимску гардеробу

– Јакне

– Зимску обућу

– Доњи веш и чарапе

– Играчке

– Друштвене игре

НАПОМЕНА – Молимо Вас да ствари и одећа бyдy искључиво у одличном стању, као и да доњи веш и чарапе буду нове. Хвала. Време је даривања и погледајте око себе и у свом дому пронађите нешто што је очувано, а није вам више потребно и јавите нам се да и ову акцију учинимо и више него успешном!

Овом акцијом удружење ће такође прикупљати новчана средства за ученика школе „Мара Мандић”, Алексу Кнежевића. Алекси је неопходан лек „Ноотроп”. Он пије посебну дозу лека, чији је трошак око 30 000 динара месечно.

Рачунамо на вас да ћете нам се придружити и да ћемо увек, без предаје, радити добра дела и имати дечијих осмеха на претек, као најлепшу могућу награду.

Удружење „Загрљај и љубав за свако дете”

Сврха: СРЦЕМ ЗА МАРУ МАНДИЋ

Текући рачун: 200-3249110101847-96