УЧЕШЋЕ ШОСО „МАРА МАНДИЋ“ НА СТРУЧНО-НАУЧНОЈ КОНФЕРЕНЦИЈИ „ДАНИ ДЕФЕКТОЛОГА“

Традиционална стручно-научна конференција „Дани дефектолога“ одржана је на Златибору од 17.02. до 20.02. ове године. Наша школа се представила усменим излагањима и постер презентацијом. У припреми радова и излагању је учествовало деветоро запослених, на челу са директором школе, Гораном Владићем.

Радови су настали као резултат сарадње групе аутора, запослених у нашој школи и као резултат сарадње наше школе и ШОСО „Јелена Варашки“ из Вршца. Поред учешћа приказивањем својих радова, учествовали смо и на радионицама и предавањима колега из целе Србије и региона.

Списак наших радова:

„Значај дефектолога у процесу пружања додатне подршке“, Г.Владић, А. Дуковски, В. Стошић;

„Значај покрета и спорта у животу деце са тешкоћама у развоју“, И. Миливојевић, С. Антанасијевић, Д. Миленковић;

„Процена нивоа социјалне компетенције у односима са вршњацима код ученика ШОСО „Јелена Варашки“- Вршац и ШОСО „Мара Мандић“-Панчево“, М. Батур, Д. Вујовић;

„Прилагођавање наставе индивидуалним потребама ученика применом конкретних дидактичких средстава“, М.Јеремић, А. Савичић.