ПРВАЦИ НА ЛИКОВНОЈ РАДИОНИЦИ ПОВОДОМ 8. МАРТА

Мајка заузима посебно место у нашем срцу. Било би лепо, кад год смо у прилици, да јој покажемо колико нам значи и колико је волимо. Рецимо јој нешто лепо, изазовимо јој осмех, загрлимо је изненада, помозимо јој када помоћ и не тражи.

Дан жена био је повод да се ученици I-1 и I-2 окупе са наставницама: Софијом Олујић, Бојаном Димитријевић, Оливером Станчић и Дијаном Димов. На ликовној радионици смо разговарали о љубави који осећамо према мајци и празнику који обележавамо.  Правили смо поклоне за маме. Ученици I-1 су рецитовали стихове песме „Мамин празник“, а ученици I-2 су се показали као одлични домаћини.

Након два сата дружења, вредног рада, лепљења и бојења, мале, али вредне ручице су држале вазе са цветовима очаравајућих боја и честитке направљене са пуно љубави. Нешто касније прваци су обрадовали маме. Направљене честитке, вазе и у њима цвет, биле су драже него цео свет!

Наставница: Дијана Димов