УСКРШЊИ БАЗАР

Поводом најрадоснијег хришћанског празника одржан је Ускршњи базар испред Општине у нашем граду.

Ученици текстилног и цвећарског смера представили су своје радове и привукли пажњу многих посетилаца. У израду је уткано много љубави, маште и креативности како наших ученика, тако и наставника са којима су радили. Заинтересовани суграђани имали су прилику да купе пригодне ускршње декорације. Наш штанд посетио је градоначелник пруживши нам подршку и фотографисао се са ученицима. У пријатној и веселој атмосфери провели смо овај дан.

Следећег дана одржана је изложба радова у Дневном боравку „Невен“, где смо такође присуствовали.

Задовољни и срећни идемо на пролећни распуст, па настављамо да вредно  радимо и чекамо следеће дружење.

Овом приликом захваљујемо се нашим драгим колегиницама које су подржале рад текстилаца и цвећара.