ВЕСЕЛЕ БОЈЕ СВИМА ЛЕПО СТОЈЕ

Поводом обележавање Дечије недеље, у четвртак, 06.октобра, у Дневном боравку „Невен“ одржана је радионица под називом „Веселе боје свима лепо стоје”.

У радионици су учествовали ученици виших и нижих разреда наше школе, као и деца из вртићке и предшколске групе. Посебну захвалност дугујемо Драгани – „face paint“ уметници која се одазвала нашем позиву и несебично улепшала овај дан нашим ученицима, али и наставницама и васпитачицама. Деца су уживала у осликавању лица, а након тога у музици, балонима и слаткишима, јер оно што највише деци треба је забава и безбрижно одрастање!

У радионици су учествовале учитељице нижих разреда, васпитачице предшколске и вртићке групе, и наставнице комбинованих разреда.

Радионицу је организовала Шарац Јелена.