КВИЗ О ЗДРАВЉУ

Чланови Тима за здравствену и социјалну заштиту ученика су организовали два квиза, један за ученике нижих разреда, а други за ученике виших разреда. Ученике смо поделили у две екипе, екипу воћа и екипу поврћа. Након утврђивања правила, надметање у знању о здрављу је могло да почне.

На нашој „паметној табли“ су се смењивала питања о човековом телу, органима, чулима, емоцијама, о хигијени, исхрани, о добром и лошем понашању, о штетности употребе цигарета, дрога и алкохола. Екипе су се потрудиле да дају тачне одговоре. Показали су да се сарадњом и договором могу постићи најбољи резултати.

Жири који су чиниле наставнице Јелена Бубањ, Јелена Биров и Дијана Димов су могле да констатују да су екипе поштовале правила и да су сви учесници показали одлично знање о здрављу. Ученицима су подељене пригодне награде.