КРЕАТИВНИ ПОКЛОНИ ЗА МЛАДЕ НАДЕ СПОРТА

Почетком ове школске године ученици текстилног смера укључили су се у једну племениту акцију.

Нашу школу су посетили Јелена Ђорђевић и Дејан Перић, представници Савеза за школски спорт Панчево и Спортског савеза Панчево. Свидели су им се радови које израђују ученици на часовима практичне наставе па смо се договорили да правимо пригодне поклоне за школска спортска такмичења.

Разна и многобројна такмичења захтевају и велики број поклона за наше младе спортисте.

Ученици цвећарског смера радо су се придружили текстилцима. Удруженим снагама и вредним рукама показали су марљивост и креативност израдивши маштовите поклоне. Само за такмичења која се одржавају у новембру направљено је 190 поклона. Подршку у раду пружила нам је колегиница Марија Јеремић и наставница Маријана Обрадовић са својим ученицима.

Уз пријатну радну атмосферу деца су се забавила и уживала. Највише нас је обрадовала повратна реакција спортиста који су били одушевљени нашим радовима.

Поносни смо на све ученике и наставнике који су учествовали у изради радова. После зимског распуста настављамо да награђујемо спортисте и промовишемо креативни рад наших ученика и наставника.