БАЈКОВИТА НОВА ГОДИНА

Током новогодишњих празника углавном одрасли усрећују децу разним поклонима и посебном пажњом. Међутим, идеја ученика другог разреда је била да они својим трудом и радом усреће и развеселе ученике нижих разреда, ученике средње школе, наставнике, као и родитеље/хранитеље.

Рецитовали су и певали песмице о јесени, о зими и Новој години. Смењивале су се тачке, а аплаузи су били све јачи. Као чаролијом, појавила су се маскирана лица која су извела новогодишњу драматизацију „Бајковита Нова година“, у којој су учествовали:

• Деда Мраз – Розика Герман
  • Црвенкапа – Тина Ибрахимовић
  • Вук – Стефан Савић
  • Пепељуга – Анастасија Ненић
  • Снежана – Петра Јованов
  • Два прасета – Тијана Петровић и Мића Попић
  • Меда – Милован Ракић.

Приредбу су ученици извели и за своје родитеље и хранитеље на родитељском састанку. То је био начин да им се захвалимо за неизмерну подршку и љубав коју нам пружају.

Лица родитеља на којима се видео понос, загрљаји, као и осмеси наших другара су нам показали да смо своју идеју успешно реализовали.

Као што је наш Деда Мраз на приредби рекао, а ми се сa тим слажемо,  „Нека се испуне све жеље за весеље!“

Срећна Нова година!