ПЛЕСОМ ДО ПОБЕДА

Everybody dance now! Сви на плес! Ми плешемо цели дан и ноћ!

Ученици наше школе су цело прво полугодуште радили оно што највише воле – учили и плесали!

Били су јако посвећени, професионални и мотивисани за победе, тако да успех није изостао.

Све је почело конкурсом „Филмски кишобран“ на „13. Кидс фесту“. Уз помоћ наставница Александре Недељковић и Драгане Ђурић припремили су занимљиву кореографију.

Велико хвала „Културном центру Панчево“ и Браниславу Радовановићу који су нам уступили бину за снимање спота и помогли у реализацији наше замисли.

Након кратког предаха, уследио је нови изазов – „Опен денс фестивал у Панчеву“. Тренерском тиму придружио се наставник Горан Владић. Тог 25.11.2017. у „Културном центру Панчево“ петнаесторо ученика ШОСО „Мара Мандић“ дало је све од себе да покажу шта  могу. И показали су! Победили су у категорији „Гимнастик акробатик“ и освојили златне медаље, а својој школи донели пехар.

Велико хвала нашим пријатељима: „C&A“ на гардероби за наступ, плесном студију „Балерина“, директорки Владислави Пипи Војводић на добродошлици и фотографу Горану Николићу из „Фото студија Николић“.