ИЗЛОЖБА ПОВОДОМ ОСМОГ МАРТА

У сусрет 8. марту, „Дану жена”, ученици наше школе направили су продајну изложбу својих рукотворина насталих у оквиру практичне наставе. Изложени су радови ученика текстилног и цвећарског смера, 7. марта на Зеленој пијаци. Деца су са пуно креативности и маште правила ове сувенире.

Промотивну тезгу за изложбену продају нашој школи је уступило ЈКП „Зеленило” Панчево. Сарадња између ЈКП „Зеленила” и ШОСО „Мара Мандић” датира већ дуги низ година, тако да је и ове године ово предузеће изашло у сусрет нашим ученицима и уступило тезгу. Шаренили су се венчићи, украсне кугле, слике од пресованог цвећа, подметачи. Мирисала је лаванда у украсним кесицама, ведре боје су красиле крпе, кецеље, јастучиће, столњаке и настолњаке наших текстилаца. Маме су се обрадовале поклонима.

Мало, вредно и наше. Срећан 8. март!