УСПЕСИ НА СПОРТСКИМ ТАКМИЧЕЊИМА

15. маја 2018, у Нишу је одржано републичко такмичење у стоном тенису за ученике основних и средњих школа за ученике са сметњама у развоју. Нашу школу су представљали ученици основне школе, Лука Катанов и Кристијан Лабат, који су у мушкој конкуренцији заузели 4. место. Средњу школу су представљале ученице – Наиде Демир и Изабела Стефановић, које су заузеле 1. место. Ученици средње школе, Стефан Аначковић, Мартин Лабат, Зоран Раданов и Мартин Анђелковић, су у мушкој конкуренцији заузели 3. место. Овом приликом им честитамо!

17. маја 2018, у Новом Саду, одржана је 8. Спортска олимпијада школске омладине Војводине, на којој је учествовало преко 4.500 ученика и 1500 професора и добровољаца, под слоганом „У ЧАСТ СПОРТА“. Ученици су се такмичили у 14 спортова, а на ово такмичење су позване и школе за ученике са сметњама у развоју, који су учествовали у атлетици на 60 метара, у ревијалној трци. Нашу школу су представљали ученици – Александар Раданов и Ива Миленковић.
Ученици су били веома задовољни својим учешћем у једној оваквој спортској манифестацији.