МОЈЕ ЈЕ ПРАВО ДА ЖИВИМ СРЕЋНО И ЗДРАВО

Поводом обележавања Дечје недеље „Моје је право да живим срећно и здраво“, 05.10.2018. нашу школу посетили су ученици ОШ „Јован Јовановић Змај“. Том приликом организовано је дружење ученика двеју школа у којем је, између осталог, велика пажња посвећена увек актуелној и присутној теми, борби против вршњачког насиља.

Такође, ученици су кроз игру и лепо дружење учествовали у осликавању школског, спортског терена где су, кроз писане и усмене поруке, рекли понешто о срећном животу и шта живот детета чини потпуним. На крају овог лепог дружења, ученици су у просторијама наше школе имали прилику за опуштање, где су уз грицкалице и сокиће размењивали утиске о овом лепом школском дану.

Кординатори овог пројекта били су наставници – Драгана Вујовић, Десанка Миленковић и Келемен Михаљ, као и наставница ОШ „Јован Јовановић Змај“, Драгана Марковић Келемен.