ПРЕЗЕНТАЦИЈА ШКОЛЕ

У уторак, 5.3.2019. године у 16:30 часова, одржана је презентација поводом уписа првака у нову школску годину. Презентацији школе присуствовали су: директорка предшколске установе из Ковина са стручним сарадницима, три васпитачице из Долова, професорска енглеског језика из Баваништа (у име педагога), васпитачице из Банатског Новог Села, учитељице из ОШ „Борислав Петров Браца“ и родитељи будућих првака.

Презентацију школе су држали: директор школе Горан Владић, помоћник директора Владана Мулић, дефектолог Драгана Петровић (члан инклузивног тима), Миљана Мириловић, логопед, Марија Гашић, учитељица будућих првака, Ненад Куриљ, реедукатор психомоторике, Мирослав Вранић, физиотерапеут, Светлана Трајковски Ћуковић, васпитач припремно-предшколске групе из Дневног боравка „Невен“, Александра Алексић, логопед и Славена Муста, психолог.

Гости су присуствовали презентацији школе и имали су прилике да обиђу школу, логопедски кабинет, сензорну собу, учионице и да виде радове ученика. Упознали су се са начином рада школе, услугама које пружамо, кадром којим располажемо и могућностима које пружамо деци.

Захваљујемо се свим присутнима и радујемо се будућој сарадњи!