ДИВЧИБАРЕ – ЈЕДНА РЕЧ КОЈА ЗНАЧИ МНОГО ЕМОЦИЈА

Сваке године ученици наше школе одлазе на Дивчибаре захваљујући граду Панчево. На обронцима Маљена, седам дана, дешавају се разне активности наставника и ученика. Но оно што је најважније је повезаност која се гради током тих дана. Непрестано дељење поверења, које градимо током године, између деце и одраслих ствара једну дивну енергију којом испунимо цело одмаралиште.

Запослени у одмаралишту, заједно са наставницима, поштују потребе деце да се осећају као део једне породице. Када кажемо породица, мислимо на све емотивне тренутке које чујемо и видимо од буђења до одласка на спавање. Свака шетња и журка нас чине другачијима и прихватајућима за нове изазове у откривању наших могућности, деце и одраслих.