УСКРШЊЕ ИЗЛОЖБЕ

19. априла, док су наши другари путовали на Дивчибаре, неколицина ученика и наставника наше школе, а уз помоћ две вредне пријатељице, Мие и Хане, учествовали су на Ускршњем базару. Ускршњи базар се у организацији града Панчева одржавао на платоу испред Културног Центра. Наша тезга је била испуњена веселим бојама које су зрачиле из свих радова наших ученика текстилног и цвећарског смера.

Дружили смо се са осталим излагачима, размењивали идеје, разговарали о сарадњи и уживали у презентацији наше школе.

УСКРШЊА ИЗЛОЖБА У „НЕВЕНУ“

19.04.2019. у нашем Дневном боравку „Невен“ одржана је Ускршња изложба, која је наше посетиоце одушевила. Дуго времена и са пуно љубави су наша деца припремала радове које ће изложити. Много позитивних емоција, осмеха и сарадње је уложено у дечије радове и то су посетиоци могли да виде и осете.