ПРЕДСТАВЉАЊЕ СМЕРОВА СРЕДЊЕ ШКОЛЕ

Крај је школске године и мали матуранти су пред великом дилемом – коју средњу школу уписати? Како би им помогла да се што боље снађу на овој животној раскрсници, наша школа сваке године организује представљање смерова. Осмаци и њихови родитељи тада имају прилику да сазнају све детаље везане за лимарски, текстилни и цвећарски занат. И ове године су представљању присуствовали сви ученици осмог разреда. Наставници стручних предмета су им уз прегршт информација и фотографија дочарали са чиме ће се све сусретати на теоријској и практичној настави.

Прилику да се упознају са образовним профилима наше средње школе имали су и заинтересовани из још неколико јужнобанатских основних школа – представили смо се у Ковину, Баваништу, Опову, Црепаји, Ковачици и Алибунару.