ИНКЛУЗИВНЕ ИГРЕ У ЗРЕЊАНИНУ

Под слоганом „Кад границе не постоје, играмо се много боље“, 12. децембра 2019. године одржане су VIII Инклузивне игре без граница у Кристалној дворани, које је организовала ОСШ „9.мај“ из Зрањанина.

Инклузивне игре без граница је отворио наш бивши одбојкашки репрезентативац, олимпијац, данас Покрајнски секретар за спорт и омладину, Владимир Батез.

Ученици и наставници наше школе имали су прилику да учествују у играма на терену и навијају у публици за своје другаре. Дружили су се са најмлађим другарима из ОСШ „9.мај“, из свих зрењанинских основних школа и основне школе из Лукићева, уз много игре, песме и забаве.

На овај начин промовисало се заједништво, поштовање различитости и фер-плеј.
За добру атмосферу су се побринули сјајни Хаос аниматори и познати јутјубер, Милан Инић – Yasserstain.

Захваљујемо се, овом приликом, драгим колегама и ученицима из ОСШ „9.мај“, на позиву, дивном проводу и гостопримству.