У СУСРЕТ НОВОГОДИШЊИМ ПРАЗНИЦИМА

Како се Нова Година ближи сви смо се потрудили да празнични дух и атмосферу донесемо у наше учионице. Новогодишње песме су се певале у учионицама и украшавали су се прозори.

Ученици нижих разреда су са својим учитељицама Маријом, Тицом, Лејлом и Сањом вредно сецкали, лепили, бојили, месили, а резултат тога су украси и магнети којима су ученици украсили учионице и своје домове.

Наставница енглеског, Александра, је део атмосфере пренела и својим ученицима у Долову. Стамена, Маја, Михајло, као и њихови другари, израдили су украсе за јелку. Иако снег још није пао, учитељица Ивана Живанов се са својим ученицима у Јабуци потрудила да изгледа као да јесте.

И у продуженом боравку је атмосфера била празнична и радна, а учитељице Драгана, Јасна, Рада и Невена су помогле ученицима да израде радове са којим ће учествовати на Новогодишњем базару.