ЦВЕЋАРИ – ДОГАЂАЈИ КОЈИХ СЕ СЕЋАМО…

Током школске године ученици прве и друге године цвећарског смера правили су разне цветне аранжмане за различите прилике, новогодишње, осмомартовске, ускршње  и друге.

Поред многобројних изложби наша школа традиционално учествује на великој манифестацији ,,Сланинијада“ у Качареву. Осим суве сланине и осталих укусних производа од меса, радови наших ученика и ове године улепшали су  овај догађај. Сваке године учешће на „Сланинијади“ омогући нам наш колега из Качарева, Игор Лечић.

Уз домаћинску атмосферу, увек нам је пријатно да будемо део ове атмосфере. Осим што  презентујемо нашу школу, увек се лепо проведемо уз дружење са посетиоцима нашег штанда. Захваљујемо се овом приликом домаћину на гостопримству!

Такође ЈКП ,,Зеленило” нам сваког осмог марта омогући да излажемо наше радове на Зеленој пијаци. Срећни и задовољни уживамо са осталим излагачима и прослављамо Дан жена.