ЛИКОВНА РАДИОНИЦА

Познати панчевачки илустратор и карикатуриста Никола Драгаш, по први пут је био гост наше школе крајем септембра 2020. На ликовној радионици учествовали су ученици виших разреда који воле да цртају и имају талента за цртање.

Никола, који је одличан педагог поред тога што је талентован уметник, пробудио је велико интересовање код наших ученика и деца су са великом пажњом пратила сваки потез маркера и одговарали на свако постављено питање њиховог гостујућег наставника. Са лакоћом су настали фантастични цртежи животиња, змаја, витеза, од којих ће наставница ликовне културе Драгана Вујовић приредити изложбу.

Колико је уживао у раду са нашом децом и Никола Драгаш, говори чињеница да је заказана нова радионица крајем године на истом месту а са другом тематиком. Наставнице Драгана Вујовић и Јелена Симић, које су организовале ликовну радионицу, радосне су због успешне радионице и доброг споја наших ученика и племенитог уметника.