ЦВЕЋАРИМА СТИГЛЕ НОВЕ ДОНАЦИЈЕ

И ове школске године ученици цвећарског смера посејали су разне повртарске културе у школском пластенику. Све је озеленело од салате, руколе, спанаћа и лука. Захваљујући сунчаној јесени почела је и берба.

У цветну башту посадили смо нове врсте перена, ароматичне биљке, тује и руже стаблашице. Захваљујући донаторима који су нам обезбедили велики број цветних врста наша башта је добила нов изглед и назив – Сензорни врт.

Желимо овом приликом да се захвалимо нашим донаторима на хуманости и доброј сарадњи.

Фирма ,,ASC Garden” из Београда донирала нам је 15 ружа стаблашица и малч у црвеној боји који је нашем врту дао додатну јесењу ноту.

Расадник Ивана из Банатског Новог Села је обогатила изглед наше школе бројним перенама. Хризантеме као ,,краљице јесени“ оправдале су свој назив и употпуниле амбијент.

Стовариште ,,Кутко“ донирало је ризлу беле боје од које смо направили украсне стазе у Сензорном врту.

ЈКП ,,Зеленило“ традиционално поклања нашој школи тује и перене.