ЗАХВАЛНОСТ ПОРОДИЦИ КОВАЧ

Мале радости, као и пријатно окружење, посебно су значајни за нашу децу и њихов боравак у школи. Трудимо се да унутрашњост школе опремимо са љубављу и у томе сви активно учествујемо.

У опремању школе нам свесрдно помажу добри људи великог срца, који мисле на нашу децу. Породица Ковач, Никола и Ангел Ковач, који живе у далекој Аустралији, потрудили су се да улепшају ђачке дане нашим ученицима.

Захваљујући њиховој донацији, школа је купила плазма акваријум, рибице, и поставила таблу са натписом изнад акваријума – Дан у коме се ниси насмејао је изгубљен дан. (Чарли Чаплин). Акваријум, поред тога што је украс, има и терапеутско дејство на нашу децу, оплемењује простор, делује смирујуће и опуштајуће.

Велику захвалност овим путем упућујемо и наставници Маријани Обрадовић, која нас је повезала са донаторима.