ШКОЛА „МАРА МАНДИЋ” ОБЕЛЕЖИЛА 54. ГОДИШЊИЦУ

Школа за основно и средње образовање „Мара Мандић” обележила је 54 године постојања. Тим поводом, ову образовну установу посетила је већница за образовање Татјана Божић.

Тренутно нашу школу похађа 207 ученика. Директор ове установе Горан Владић рекао је да је сарадња града и школе одлична.

Већница за образовање Татјана Божић овом приликом је истакла да дефектолози из ове образовне установе пружају подршку деци у предшколским установама „Дечја радост” у Панчеву и „Наша радост” у Општини Ковин.

Директор Владић напомиње да је у плану решавање вишедеценијског проблема школе, а то је простор, који је сада максимално попуњен. По пројекту Министарства правде школа је добила 1,6 милиона динара од чега ће купити 4 монтажна контејнера и од тога направити 2 учионице.