МАЛЕ ЛУДОСТИ ВЕЛИКЕ МУДРОСТИ

БУДИ фестивал је и ове године одржао Културни центар Панчева уз подршку Италијанског института за културу у Београду. Тема фестивала је гласила: „Мале лудости, велике мудрости“. Оно што је посебно радовало наше ђаке јесу ликовни конкурси, као и радионица која се одржала у нашој школи. У галерији су посетиоци могли да виде пар радова који су радила деца из школе, као из Дневног боравка „Невен“.

Како бисмо угостили „Мона Лизу“ и где бисмо је водили у Панчеву, показали су ученици виших разреда у радионици, са наставницама Катарином Јоцић, Наташом Бодирогом Радовановић и Драганом Вујовић. Кроз ову радионицу ученици су могли да чују како је настао чувени портрет Мона Лизе, ко је насликао, колико година је стара слика, као и многе друге занимљиве податке.