ДОБРИ ДОШЛИ, ЂАЦИ ПРВАЦИ!

Након окупљања  и прозивања, упутили смо се у учионицу. Учитељице Дијана Димов и Софија Олујић повеле су своје ђаке прваке у једно ново и важно животно поглавље које ће бити испуњено стицањем знања, развијањем вештина, упознавањем нових другара, игром и забавом.

Родитељима и ђацима првацима обратиле су се учитељице, дајући им основне информације важне за почетак школске године, као и наставница енглеског језика, Александра Новаков. Данијела Крстић је деци поделила приступнице за Дечији савез и пожелела им пуно успеха у школовању.

Родитељском састанку су присуствовале социјална радница школе, Гордана Крстић и психолог школе, Славена Муста.

Ученицима су подељени поклони које су добили од управе града Панчева и од наше школе. Прваци су се обрадовали прслуцима, бојанкама, књигама, као и сокићима и слаткишима.

Свим ђацима желимо срећан почетак школске године, пуно успеха и лепих тренутака, посебно нашим ђацима првацима.