ЦВЕЋАРИ И ДОНАЦИЈЕ

Матуранти цвећарског смера били су вредни ове јесени а добри људи су препознали труд и рад наших ученика па смо добили велики број донација.

Расадник ,,ASC“ GARDEN из Београда поклонио је нашој школи руже стаблашице, 50 садница четинара, вишегодишње жбунасте врсте, земљишни супстрат и малч.

Расадник ,,Топаловић“ из Београда улепшао је ентеријер наше школе разноврсним лисно и цветнодекоративним цвећем.

Расадник  из Плочица донирао је дендро саднице које смо посадили у нашу цветну башту.

Расадник ,,Шкрбић“ из Панчева обојио је нашу школу жутим и црвеним хризантемама и виолама.

Расадник ,,Биосан“из Љига донирао је вртно и ароматично цвеће које је нашло своје место у жардињерама.

Пластика ,,МН“ и пластика ,,Мишконе“ из Старе Пазове обогатили су нашу школу декоративним жардињерама у које смо посадили наше цвеће.

Желимо овом приликом да се захвалимо свим нашим донаторима који нам излазе у сусрет. Са многима од њих имамо вишегодишњу сарадњу.

Матуранти су уживали у садњи разноврсног биљног материјала а наша школа је постала прави ,,цветни рај“ за сва чула што и слике  показују.