БУРЕК ИЗ „ЂАЧКОГ САНДУЧЕТА“

Представници Ђачког парламента направили су „Ђачко сандуче“ које треба да стоји у ходнику школе. Идеја је да ученици из школе убаце у њега своје предлоге, нове идеје поводом предстојећих догађаја и празника, напишу уколико им се нешто у школи не свиђа или уколико нешто желе да промене. Цедуље са идејама и предлозима су анонимне.

Наишли смо на занимљиве предлоге: да се на базару поред израђених рукотворина нађе и храна за продају. Да одмори трају дуже. Неки ученици су задовољни са целокупним функционисањем школе и не би желели да се ишта промени. Неки би волели да иду на екскурзију. Наишли смо и на предлог да дођу деца из медицинске школе како би се наши ученици заљубили у њихове ученице. Интересантно је да је на скоро пола цедуљица писало – БУРЕК. Гледаћемо да се та жеља из сандучета реализује у наредном периоду.