ПОСЕТА ЕМИЛА СФЕРЕ

У последњој радној недељи првог полугодишта нашу школу је посетио даровити сликар великог срца, Емил Сфера. Једанаест ученика наше школе учествовало је у ликовној радионици, и цртало јелку уз новогодишњу мелодију Хосе Фелисијана, Feliz Navidad. Емил је објаснио да јелка спада у зимзелено дрвеће које је најлепше зими. Такође је појаснио шта представља звезда коју стављамо на врх јелке. Ученици су пажљиво и радознало слушали причу о девојчици Марији која је у пећини родила малога Исуса, Божијег сина. Тим радосним поводом на небу је засијала једна велика звезда.

Наши ученици су још једном показали своју велику креативност и из њиховог „пера” су изашле јелке – све различите, а свака лепа на свој начин.

Емилу се јако допао ведар дух наше деце, њихова машта и спремност за учењем. Већ је заказано ново дружење у Новој години, која је одмах иза ћошка..

Наставнице које су организовале радионицу су Јелена Симић и Драгана Вујовић.