НОВОГОДИШЊА РАДИОНИЦА

Почетком децембра одржана је новогодишња радионица са ученицима обухваћеним додатном подршком у ОШ „Ђура Јакшић.“ Радионицу су организовале колегинице из подршке, Невена Зиндовић, Ана Антов Радивојевић и Нина Радуловић.

Учествовало је осморо деце нижих и виших разреда. Уз божићне и новогодишње песме и атмосферу, прављени су разни украси од папира, картона, филца… Украси су красили  јелку која је такође направљена од папира. Кроз радионицу ученици су: усвајали и користили предлошке конструкције у реченици, формирали реченични след и стварали целину приче, богатили речник, вежбали пажњу и прецизност, фину моторику, развијали креативност, координацију око-рука, дружили се и показали колико су маштовити.

Јелка која је украшена вредним рукама ових ђака, сада краси учионицу енглеског језика.