НОВОГОДИШЊИ УКРАСИ

Нову годину увек обележимо на посебан начин.

Овом приликом су ученици и наставници правили украсе за јелку од шпатула које су бојили у зелену боју, правили су јелке и у средини лепили слике са Деда Мразом, лизалицом, ђумбирком… У овој радионици су учествовали ученици од првог до четвртог разреда, са наставницом Александром Новаков, и ученици цвећарског смера са наставницом Маријаном Калкан.

Такође смо направили и јелку од картона од јаја, где су се ученици подсетили рециклаже. Прво смо исекли картон од јаја у потребне облике за јелку, бојили је зеленом бојом, ставили да се осуши, па је лепили и на крају додали украсе од креп папира и вунице. Јелке су остале да красе учионице, а украсе које смо правили од шпатула ученици су изабрали и носили кући да красе јелку коју су окитили.

Наставница Александра и ученици су украсе од шпатула поклонили ученицима Гимназије   „Урош Предић“ као и ученицима Техничке школе „23. мај“ који су нашим ученицима спремили новогодишње поклоне.

Захваљујемо се свима и желимо да нам ова 2022 година буде боља од претходне и свима желимо пуно здравља и среће.