ПОСЕТА ГЕРОНТОЛОШКОМ ЦЕНТРУ

Да бисмо сазнали шта нам све треба да „порастемо до неба“, како да постанемо добри, вредни и поштени људи који су задовољни и срећни у својим животима, упутили смо се у Геронтолошки центар у Панчеву.

Тамо су нас дочекала насмејана лица њихових корисника, са радном терапеутињом Хани Шопов. Од наших најстаријих суграђана смо добили савете који ће нас уздићи, оплеменити и усмерити на прави пут. Наши ученици су са пуно пажње слушали њихове животне приче. Сваку смо заједно уобличили и записали на листиће којима смо украсили гране „чаробног дрвета“. Ово чаробно и поучно дрво украшава школски ходник и служи нам као подсетник правих и најважнијих вредности.

Захваљујемо се нашим домаћинима и Хани на срдачном гостопримству. Дивна је емоција завладала током радионице. Било је песме, загрљаја и позива да их опет посетимо. Са великим задовољством!

Наставнице које су организовале посету су: Јелена Бубањ, Александра Недељковић и Дијана Димов.