НОВИ МУРАЛ У ШКОЛСКОМ ДВОРИШТУ

Један делић ове јесени (крајем октобра и почетком новембра) је Удружење „Електрика“ посветило радионици израде мурала у школском дворишту, са ученицима наше школе, у оквиру програма „ФЕСТИВАЛА НА СОПСТВЕНИ ПОГОН.“

Радионица је обухватала теоријско-историјске податке о графитима и стрит- арту, менторски рад на детаљној изради скице и реализацију заједничког мурала са учесницима.

Ова сарадња се наставила после веома успешних резултата прошлогодишњих активности на истој локацији. Учешће на радионици је било отворено за све узрасте. Реализовало се у сарадњи са професорима ликовне културе, под менторством Владимира Палибрка и у блиској сарадњи са Удружењем за развој културе „Електрика“ Панчево и „Медиа Новом“.