ПЕСНИЧКА ЈЕЛКА И ИЗРАДА УКРАСА

У уторак, 13.12.2022, одржане су радионице са ученицима из нижих и виших разреда, који су обухваћени додатном подршком у ОШ „Мирослав Мика Антић”, под називом „Песничка јелка и израда украса”. Радионице су организовали дефектолози: Марина Гало, Нина Радуловић и Невена Илић.

У сусрет Новој години кренули смо са празничним песмама и жељама. Циљ радионице је развијање маште, говора и језика, богаћење речника путем песничких израза, слика и рима. Подстицали смо ученике да направе прве песничке кораке и осмисле неки стих. Од стихова смо правили украсе, од украса смо правили строфе и песме и тако је настала наша песничка јелка, заједно са модерним украсима за фотографисање.

Школско звоно је објавило крај радионице и почетак новогодишње атмосфере у холу, где су сви ученици чекали у  реду да направе своје прве новогодишње фотографије са другарима и уживају у песми и игри.

Хвала сјајном колективу у ОШ „Мирослав Мика Антић”, који увек са радошћу подржи сваку нашу идеју, труд и рад.