САЈАМ ОБРАЗОВАЊА

„Највећи квалитет знања је што нема привилегованих, на знање сви имају право. Увек се може стицати, али га нико, никаквим средствима, никоме не може одузети.“

23.04.2024, у Техничкој школи „23. мај“, у Панчеву, одржан је Сајам образовања. Циљ ове манифестације је био да се будућим средњошколцима представе различите могућности када је о избору средње школе реч. Поред наше школе, која већ традиционално сваке године учествује, позиву су се одазвале све средње школе на територији града Панчева.

Наставници наше школе на занимљив и креативан начин су представили сваки образовни профил: машинство и обрада метала (лимар); пољопривреда, производња и прерада хране (цвећар-вртлар); текстилство и кожарство (конфекцијски шивач).