ТИМОВИ

Тим за инклузију:

  1. Татјана Петров – координатор
  2. Славена Муста
  3. Драгана Петровић
  4. Десанка Миленковић
  5. Ивана Цаковић
  6. Владана Мулић

 

Тим за самовредновање:

  1. Ана Савичић – координатор
  2. Младен Куриљ
  3. Горан Владић
  4. Игор Лечић
  5. Маријана Обрадовић

 

Тим за писање годишњег плана рада и извештаја о раду:

  1. Владана Мулић – координатор
  2. Јасна Вујчић
  3. Сања Савичић
  4. Ненад Куриљ
  5. Христина Јеначковић

 

Тим за писање пројеката:

  1. Игор Лечић – координатор
  2. Ана Савичић
  3. Владана Мулић
  4. Катарина Мартиновић
  5. Светлана Трајковска Ћуковић
  6. Данијела Крстић
  7. Маријана Калкан

 

Тим за стручно усавршавање:

  1. Бранко Куриљ
  2. Владана Мулић
  3. Миљана Мириловић
  4. Драгана Ђурић
  5. Данијела Крстић

 

Тим за заштиту животне средине:

  1. Бига Бојана – координатор
  2. Шкаљак Јасна
  3. Кресовић Јовичић Александра
  4. Гашић Марија
  5. Калкан Маријана
  6. Јоцић Катарина
  7. Бојић Жељка

 

Тим који води Дечији савез:

  1. Јоцић Катарина – координатор
  2. Муста Славена
  3. Крстић Гордана
  4. Цаковић Ивана
  5. Данијела Крстић

 

Тим за здравствену и социјалну заштиту ученика:

  1. Вранић Мирослав – координатор
  2. Савичић Ана
  3. Шкаљак Наташа
  4. Крстић Гордана
  5. Максимовић Миодраг
  6. Миливојевић Иван

 

Тим за уџбенике:

  1. Владана Мулић
  2. Јована Марковић
  3. Данијела Крстић

 

Тим за професионални развој:

  1. Славена Муста – координатор
  2. Бранко Куриљ
  3. Татјана Петров
  4. Гордана Крстић
  5. Разредне старешине 8. разреда
  6. Мира Курељушић
  7. Маријана Калкан
  8. Предраг Шкаљак

 

Комисија за преглед школске документације:

  1. Мира Курељушић
  2. Марија Гашић
  3. Горан Владић (матичне књиге)
  4. Татјана Петров
  5. Мира Курељушић
  6. Славена Муста (дневници)

 

Тим за израду летописа:

  1. Катарина Мартиновић – координатор
  2. Светлана Трајковска Ћуковић
  3. Јелена Симић

 

Тим за обезбеђивање квалитета и развој установе:

  1. Бранко Куриљ
  2. Татјана Петров
  3. Славена Муста
  4. Гордана Крстић
  5. Младен Куриљ

 

Тим за развој међупредметних компетенција и предузетништва:

  1. Игор Лечић
  2. Предраг Шкаљак
  3. Јасна Шкаљак
  4. Лидија Ђукић

 

Тим за заштиту у случају сумње или утврђеног дискриминаторног понашања и вређања угледа, части и достојанства личности:

  1. Бранко Куриљ
  2. Гордана Крстић
  3. Славена Муста
  4. Младен Куриљ

 

Тим за донације:

  1. Катарина Мартиновић – координатор
  2. Данијела Крстић
  3. Јелена Симић
  4. Оливера Станчић
  5. Маријана Калкан
  6. Младен куриљ
  7. Светлана Трајковска Ћуковић

 

Тим за заштиту ученика од насиља, злостављања и занемаривања:

  1. Миленковић Десанка – координатор
  2. Крстић Гордана
  3. Миливојевић Иван
  4. Муста Славена
  5. Максимовић Миодраг
  6. Шкаљак Наташа
  7. Јелена Симић
  8. Тијана Крстевска.

 

Насиље се пријављује члановима тима, одељенским старешинама и дежурим наставницима.
Свака особа која има сазнање о насиљу, злостављању и занемаривању је обавезна да реагује!