ИЗЛОЖБА ПОВОДОМ ОБЕЛЕЖАВАЊА 8. МАРТА

Поводом 8. Марта, Дана жена, на Зеленој пијаци је организована продајна изложба.

И ове године подршку нам је дало ЈКП „Зеленило” Панчево, дајући нам тезгу за излагање рукотворина. Занимљиве радове су излагали, већ традиционално, ученици текстилног и цвећарског смера.

Панчевци су имали прилике да по симболичним ценама обрадују своје даме, прикладним поклонима у које је поред рада уткано и много љубави. Суграђани су се интересовали, куповали. Поред ручних радова текстилне радионице (крпе, стољњаци, украсни јастучићи, кецеље, торбе, кесице миришљаве лаванде), и понуда код ученика цвећарског смера је била разноврсна (подметачи рађени декупаж техником, украсне кугле, венчићи; за продају је било спремно и ароматично биље и производи из школског пластеника – спанаћ, рукола…).