ДОНАЦИЈА „ПЧЕЛИЦА“

Данас је наша школа постала поносни власник два сета савременог наставног средства и одговарајућих подлога за кретање – Пчелица.

Овај изузетно вредан поклон добили смо у оквиру акције „Битка за знање“ Фонда Б92, који је прикупио средства за набавку робота – Пчелица. Помоћу пчелица наши ученици ће на креативан и иновативан начин стицати нова знања.

Наставница Драгана Трајковска, уз помоћ својих колегиница, Јасне и Невене, организовала је активност за ученике нижих и виших разреда у продуженом боравку. Ученици су, користећи Пчелицу, проширили и утврдили знања о: бројевима, животињама и новим појмовима. Могућности и начини примене Пчелица су многобројни и дају наставнику прилику да на савремен и атрактиван начин пренесе нова знања ученицима.

Захваљујемо Фонду Б92 на Пчелицама које ће свакако бити од велике помоћи наставницима, а и ученицима наше школе.