„ТРАГОММАГ“ ЗА ДЕЦУ НАШЕ ШКОЛЕ

Зимску чаролију у нашој школи, поред пакетића, књига, фризура и журке, употпуниле су гошће из београдске позоришне трупе „Трагоммаг”. На позив ученика и наставника еколошке секције, прихватиле су да буду гошће наше школе.

Са представом „Ко прља, надрља”, подсетиле су нас да је и наш задатак у очувању животне средине веома важан. Кроз ову еколошко-новогодишњу авантуру водиле су нас морска Нимфа и неваљала Смрда. Деца нису крила одушевљење, активно су учествовала у изведби ове две талентоване гошће. Звук виолине, песма и игра, измамила нам је осмех на лице, радост и учинила да новогодишња приредба буде потпуна.

У ишчекивању нове представе, неког новог дружења, од нас једно велико хвала. Били сте на висини задатка.