АНА ТОКАИ УЧЕНИК ГЕНЕРАЦИЈЕ

Tрадиционална градска свечаност за добитнике дипломе “Вук Караџић” и похвале “Ученик генерације” за матуранте средњих школа, за школску 2019-2020. годину, одржана је  18. јуна 2020. године у свечаној сали Музичке школе “Јован Бандур”. Свечаност организује Град Панчево a Mузичка школа као домаћин организовала је музички програм у извођењу ученика и наставника  ове школе. На свечаности су  подељене новчане награде најбољим матурантима средњих школа.

Најбоље и највредније ученике и ученице поздравиo je и уручиo им награде у име локалне самоуправе градоначелник Саша Павлов  уз речи похвале и жеље да наставе да буду вредни у даљем школовању и животу.

Представница наше школе Ана Токаи поносно је примила своју заслужену награду, и наша школа јој жели пуно успеха.